Varpos ir Vaginos

Sieksiu aukso

Reklama

Visų Jūsų akivaizdoje viešai prisiekiu, kad tai buvo paskutinis kartas kada aš kritikavau vyruką ir apsimečiau, kad jis turi daug trūkūmų tik dėl to, kad girta nusiųsčiau jam SMS vidury nakties ir pasakyčiau koks jis seksualus. Savo pamoką išmokau!

Petriukas ir aš palaikome ryšius ir toliau išliksime draugais. Aš tikiuosi. Galiausiai esu suaugęs žmogus, kuris turi valios, kad galėčiau tiesiog bendrauti su patraukliu žmogumi be pareigos jį sugundyti ir nusitempti į tamsų kampą, kad padaryčiau tai, ko Jūs, mano mielieji skaitytojai, taip nenorite, kad aš daryčiau. Velgi… Aš taip tikiuosi.

Be to, aš vadovaujuosi savo geros draugės žodžiais:

“Geriausias būdas pamiršti vieną vyrą yra atsigulti po kitu.“

Jau tikriausiai turiu suorganizuotą pasimatymą kitą savaitę (nenoriu gilintis į smulkmenas, kol pats vaikinas visko nepatvirtino, nes jam būdinga keisti planus paskutinę minutę).

Aš taip pat aktyviai turėčiau grįžti prie šio dienoraščio rašymo ir susirašinėjimų internetinėse pažinčių svetainėse.

Tikslas yra nueiti į mažiausiai tris pasimatymus iki mėnesio pabaigos. Nebent, žinoma, kiaulės pradės skraidyt, mane nutrenks žaibas ir aš pagaliau susirasiu tą, kurio seniai jau ieškojau ir tą, kuris seniai iešokjo manęs. Kartais mano galvą aplanko keistos mintys. Bet vėl gi, aš einu į vakarėlį šį vakarą, tad velniai žino, kas gali nutikti.

Ir dar, vardan geresnių ir įdomesnių metų, nusprendžiau šiuos 2007 metus paskirti žodžiui “taip“.

Neseniai perskaičiau vieną įdomų straipsnį, kur buvo aiškinama, kad moterys visada ieško priežasties pasakyti vyrui ne. Jis (autorius) norėjo, kad vietoje to jos ieškotų vyruose priežasties pasakyti taip ir suteikti jiems bent vieną šansą.

Turiu pasakyti, man ši idėja visai patiko. Aš ieškosiu daugiau priežasčių žmonėse, kad pasakyčiau jiems taip. Pavyzdžiui, man patinka aukštesni vyrukai, bet stengsiuos neignoruot ir žemesnių. Man patinka vyrai keliais metais vyresni negu aš, bet neatmesiu ir tų, kurie bus mano amžiaus ar šiek tiek jaunesni. Stengsiuos nespręsti apie knygą iš viršelio.

Aš šiandiena jaučiuos seksuali ir džiaugiuosi, kad vėliau būsiu aplinkoje, kur susitiksiu su naujais žmonėmis. Jaučiuos pasitikinti savimi, žavinga ir truputi bloga mergaite. Noriu pasidalinti šia teigiama ir puikia energija.

Praėjusią savaitę buvo keletas dienų, kai teko eiti pro šį tamsų ir nykų vienatvės tunelį. Buvo baisu, bet nuoširdžiai tikėjau, kad tikrai mano gyvenime dar bus romantikos. Tad dabar aš išėjau iš to tunelio į šviesą ir grįžtu su nauja jėga. Man, būti optimiste yra ne privalumas, bet reikalavimas.

Tai įvyks jau greit. Aš tai jaučiu.

Reklama

Reklama